0L4A3878-Edit.jpg

Sveiki,

Esu Alla, jūsų asmeninė fotografė. Portretinis žanras fotografijoje yra mano kelias pažinti žmogų, o per santykį su žmogumi ir save pačią.

Kai pradėjau mokytis fotografijos, mokytojas dažnai klausdavo: "Kokią žmonių problemą sprendi, juos fotografuodama?". Vis nesuprasdavau šio klausimo, galvojau: "Kokią, kokią? Ką aš žinau kokią. Man gražu ir aš fotografuoju." Dabar, kai fotografuoju žmones užduodu sau šį klausimą ir atsakymas man labiau susijęs ne su problema, o modelio identitetu aplamai. Kas jis? Kuo siekia būti arba nebūti? Iš vienos pusės fotografiją gali traktuoti kaip iliuziją, kiurioje gali tapti kuo tik nori. Tačiau iš kitos pusės, ar tai, kuo žmogus manosi esąs, nėra tik jo paties susikurta iliuzija apie jį? Tad kodėl nesukūrus savęs tokio, kokiu norėtum būti? Juk išvalius savo protą nuo filtrų ir įvairių įsisenėjusių nuostatų gali tapti kuo tik panorėsi. Šioje vietoje fotografija gali pasitarnauti ir kaip puiki terapinė ar motyvacinė priemonė.

Nuotraukos gali būti ne tik tai, ką patalpinsite į albumą, bet galimybė įgyti daugiau pasitikėjimo savimi. Gal tai bus nuotraukos, liudijančios apie naują gyvenimo etapą. Arba tai bus jūsų įvazdžio kūrimas, kuris padės pasiekti užsibrėžtų tikslų versle. O gal… atėjo laikas tiesiog Save apdovanoti už tai, kad esi unikalus ir ypatingas žmogus. Kad ir kokia būtų priežastis, aš pasistengsiu, kad jūs jaustumėtės jaukiai, pasitikinčiai, o gauti rezultatai atitiktų jūsų lūkesčius.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hello,

I’m a portraiture photographer, based in Vilnius, Lithuania. I take pictures of people and through the pictures I can help transform the way they feel about themselves. A portrait can be an incredible celebration of a special moment in one's life. It can be an image which will help to start a new chapter in one's life story or maybe an investment in a personal brand. Or... maybe it could be the best way to reward yourself. Whatever the reason, I'll help you feel comfortable, confident and to create images that meets your goals. Because everyone deserves a beautiful portrait of themselves.

So if you want to get more than a remarkable final image, but also get an enjoyable experience, don't hesitate to contact me:

Tel.: +37061817849

https://www.facebook.com/AllaPrema/

allapremaphotography@gmail.com